♥Děkuji Vám za všechno co pro mě děláte♥A že sem chodíte ;)

Handicap-13.díl

25. března 2007 v 17:28 | RoCK-DeViL |  ""FF-Handicap""
10 hodin večer.
Odpoledne proběhlo v klidu.Zašli sme s mámou do kina,do jednoho super obchůdku se zákuskama kde sme se naládovali k prasknutí všemožnejma sladkostma a taky na oběd.
O týden později:Gregory byla dneska konečně ve škole tak sem s ní po dlouhý době zase mluvila,možná se mi to jen zdá,ale po tý nehodě s jejím tátou je s ní jinej člověk.Dřív mi dokázala pomoci,byla to taková ta dokonalá kámoška na řešení problémů a ve škole sklízela jeden úspěch za druhým.Ale dnešek byl pro mně asi mým nejhorším školním dnem co sem doposud na této škole zažila.Gregory každou přestávku mizela na záchodě,nevím proč,ale vzala sem si do hlavy že to zjistím,jednou sem tam šla za ní,ale byla zavřená v jedný krajní kabině a když sem se jí na něco zeptala,řekla mi ať ji nechám bejt.
Ráno vstanu a v rychlosti na sebe házím co mi přijde pod ruku.Někam se mi nechtělo vstávat,budík sem zaklapla už před půl hodinou,snídat nesnídám.Nestihla bych to,tak si alespoň vezmu do ruky jablko které schramstnu po cestě.A uháním do školy.
První hodinu je angličtina,docela fajn předmět,u kterého nemusím moc přemýšlet.Jazyky mi šly vždycky,za to,s matikou a fyzikou to bylo horší.
Hned druhou hodinu máme biologii a informatiku,já jsem na biologii s půlkou třídy,zatímco ostatní a mezi nimi i Gregory jsou v počítačové učebně a učí se všelijakým fíglům na komplech.
Musím na záchod,sem dneska ještě nebyla,v tom ranním spěchu....
Učitel mě tentokrát naštěstí uvolní,jinak by uklizečky měli o nepříliš příjemnou práci navíc.
Když jsem zavřená v kabince,slyším kroky a posléze někoho,kdo se zavřel v kabice hned vedle mě.Slyším vzlyky a jeslti se nemýlím,dala bych krk za to,že patří Greg.
Ozve se zašustění igelitového sáčku,..ticho....a..úlevné vydechnutí?Jak jinak bych to nazvala.
Počkám až jsem na záchodem zase sama,až potom se vrátím do třídy.
Zbytek dne se nemůžu soustředit,vůbec na nic,učení jde mimo mě.Pořád musím přemýšlet nad tím podivným výstupem Gregory v kabince.Vrtá mi hlavou co dělala.Ale já na to pijdu,přísahám si v duchu.
Zvonek,který značí konec školního dne a i poslední hodiny-němčiny, uvítám s radostí.
Doma pak hmátnu po mobilu a domluvím se s Tomem na další schůzce.Je pátek a Tom navrhnul že bych mohla přijít za klukama do zkušebny,protože dneska zkoušejí a pryč by se dostal až večer,což mi připadalo jako mooc dlouhá doba(nj,láska dělá lidi nedočkavými).Potom možná ještě někam vyrazíme posedět.
Ve tři se teda pořádně vyfiknu,no,pořádně.Spíš udělám mou maličkost malinko přitažlivější a razím do zkušebny,která je od domu Kaulitzových co by kamenem dohodil,ovšem od našeho pořádný kus.
Tom mě přivítá sladkým polibkem,od kluků se dočkám přivítání zcela jiného rázu.=D Nj,eště by se to Tomovi nemusela líbit,že jo.
"dáš si něco k pití?"Zeptá se Gustav a ani nečeká na odpověď a už mi lije do připravené skleničky matonku.
Je tu fajn,zatímco si kluci ladí nástoje a Bill chrchlá u mikrofonu a čte si texty,prohlížím koncertní,ale i soukromé fotky které tu jsou popřilepované všude po zdech.Minule, v tom přítmí sem si to všechno nestihla ani prohlédnou,jak sem se plně věnovala Tomovi.Pohled mi sklouzne do rohu místnosti,kde se nachází nezvyklá ozdoba.Nad stolem visí něco jako věšáček,na dlouhé laťce jsou přichycené tenké pramínky vlasů různě dlouhých a v mnoha odstínech.To že nejde o vzorník barev na vlasy,mi samozdřejmě dojde.Tyhle sou přírodní a určitě patřily holkám se kterými Tom,.."Co je to za nechutnost?!"Tom se zatváří rozpačitě a odloží kytaru."Pubertální hec."..."To jsou skalpy?"Zadívám se mu hluboko do oříškových očí."Napadlo to jednoho mého spolužáka ze základky.Kdo víc."Vysvětluje.Znova se na něho šokovaně zadívám a mžikám očima od Toma k pramínkům vlasů a zase zpět na Toma."Štítivě se zadívám na krajní a taky nejdelší blonďatý....
"Zrzavý ti tu ještě nevysí,co?"ušklíbnu se."Ani nebude",pousměje se,přes mé protesty mě obejme a s vážností v hlase řekne."Asi to ještě nevíš,ale tebe miluju.Takže ta sbírka skalpů ztrácí smysl."...To co řekl je největší vyznání.Mrknu na kluky,kteří jen stojí a pozorují nás.Nedávno jsem žárlila na holky,focené s Tomem v novinách,teď mám důkazy že s nimi opravdu spal.
S trochu pochmuřenými myšlenkami oznámím klukům,že bych asi měla jít.Sice se mě snaží zadržet ale i tak jsem pevně rozhodnutá.
Rozloučím se s Tomem letmým polibkem a odjíždím.
Cestou nejedu moc rychle,uklidňuju se,že teď má jen mě a opravdu jsou mu ostatní holky ukradené.I když..co vlastně vidí na zrzavé holce,která je k tomu všemu ještě částečně ochrnutá?..
Najednou mi před obličejem přeletí něco jako blesk,který mě doslova a do písmene oslní....pak jen černo.........................
PORAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ.
autor:RoCK-DeViL(autorka blogu)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mirka!!!!!!!!!!!!Tokio Hotel Mirka!!!!!!!!!!!!Tokio Hotel | 30. listopadu 2007 v 15:08 | Reagovat

Jo ty fotesky sou sssssssssuuuuuuuuuuuuppppppppppaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A Tokio Hotel sou nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama